Новини

Неформальна зустріч з радником губернатора

У середу, на черговому засіданні Керівної Ради ІТ-Рух ми зустрілися з радником дніпропетровського губернатора Юрієм Голіком. Оскільки зустріч була запланованою, завчасно запросили колег — власників та менеджерів кількох іт-компаній, з якими піддержуємо особисті дружні стосунки.

Увечорі, по закінченню робочого дня ми пили чай за майже круглим столом у Нумо-коворкінгу, обмінюючись враженнями з біль-менш взаємних питань — від спроб силовиків чинити тиск на високотехнологічний бізнес до безпорадності пересічних чиновників щодо вирішення елементарних проблем громадян. Спілкувалися більш як півтори години. Намагалися дістатися точок порозуміння.

Нарешті намалювали низку проектів, що їми було б варто, із взаємої думки, опікуватися разом. Вирішили перейти до практичних кроків. Тобто — створення робочих команд, пошуку джерел фінансування і таке інше. В приіорітеті — розвиток проекту Олександра Холодова та компанії Yalantis Є-контакт, освітні проекти навчального іт-центру Сергія Шегеди LevelUp, тема соціального франчайзінгу. Додатково проговорили деталі трьох промо-проектів, спрямованих на піар регіону серед західих потенційних інвесторів.

Тепер настав час реалізації. Маємо надію, що взаємна підтримка влади і нашого громадського руху піде на користь нашим проектам, і, як наслідок — громадянам та жителям міста.

Відповісти