Що таке ІТ-Рух Дніпро

«ІТ-рух Дніпро» об’єднує зусилля ІТ-громадськості для розвитку Дніпропетровського регіону.  Ми робимо це, тому що бажаємо жити в сучасній, заможній країні. Яку поважаюсь в світі, якою пишаються її громадяни.

Для досягнення мети ми зголосилися працювати разом, і вас запрошуємо стати поряд.

Д

уже багато промов, публікацій, анонсів глобальних проектів щодо викристання інтернет-технологій останнім часом не сходять із етерів та шпальт різних видань. І це не лише модний тренд сучасності. Це дійсно вкрай необхідні дії, без котрих шанси повернути країну до авангарду світової економіки неможливі.

М

и, мешканці міста Дніпропетровськ, пам’ятаємо, який величезний потенціал дістався нам у спадщину. І при тому розуміємо, в якому стані він перебуває нині. Тому наразі відчуваємо необхідність і обов’язок бути відповідальними.  

Щ

об реалізувати цю відповідальність, ми створили громадску організацію, яку іменували ІТ-Рух Дніпро.

Д

якувати долі, ми зв’язали свою професійну діяльність із сучасними технологіями.Тому, як ніхто інший, не маємо сумнівів: майбутнє за фахівцями — інтелектуалами. Добробут всієї країни буде грунтуватись, можливо навіть у першу чергу, на праці ІТ-робітників. З усією повагою до аграріїв, металургів, машинобудівників  та представників інших традиційно поважних професій.

Т

ому ми вирішили конкретними діями сприяти досягненню якнайбільшого використаня ІТ-технологій в різних сферах нашого з вами життя. В тому числі при повсякденній взаємодії суспільства й держави. В тому числі при навчанні наших дітей у школах та вишах. В галузі інформації, висвітлення діяльності держорганів і т.ін. 

М

и бачимо єдиний дієвий шлях в цьому напрямку — реалізацію конкретних проектів. Невеликих, короткострокових, але таких, що мають вимірюємий кінцевий результат або прозорі критерії оцінки.

З

акликаємо вас, друзі, приєднуватись із вашими ідеями або напрацюваннями, з вашим досвідом, вашою єнергією і бажанням відтворювати рідну країну, нашу рідну Дніпропетровщину.  

М

и маємо в своєму активі вже діючі проекти, плануємо нові і бажаємо знаходити ще більше дієвих рішень на користь Вітчизни, на користь наших співгромадян. Давайте відтворювати Україну разом. Ми на це спроможні і здолаємо всі перешкоди заради мети, бо країна того варта.


Які завдання ми обрали для себе?

 • використання можливостей ІТ-технологій задля розвитку регіону;
 • створення умов та сприяння розвитку ІТ-бізнесу в регіоні та виведення галузі в лідери економіки регіону;
 • популяризація ІТ як перспективної галузі професійного застосування;
 • поширення та активне застосування ІТ-технологій у e-Урядуванні та демократичних ініціативах;
 • підвищення рівня життя та комфорту широких мас населення регіону;
 • підвищення свідомості та конкурентоспроможності громадського суспільства;
 • розвиток громадських інститутів.

 
 


В яких напрямках ми працюємо?

 • координація та реалізація ІТ-проектів в межах завдань Організації;
 • просвітницька та рекламна діяльність;
 • реалізація освітніх проектів та програм;
 • співробітництво з українськими та міжнародними громадськими організаціями;
 • співробітництво та залучення коштів держави, фондів та грантових програм для реалізації завдань Організації;
 • поширення взаємодії між державною владою, органами місцевого самоврядування та ІТ-бізнесом, побудова державно-приватного партнерства задля розвитку дніпропетровського регіону;
 • підтримка ініціатив та участь у державних та регіональних проектах щодо розвитку електронного урядування.